ReArma toodab ja tarnib laias valikus tooteid erinevatele insenertehnilistele lahendustele. Iga projekt ja objekt on ainulaadne, kui te ei leia oma toodet - võtke ühendust info@rearma.ee
Definitsiooni järgi peetakse gofreeritud terastorusid ja monteeritavaid terasest gofreeritud konstruktsioone painduvateks konstruktsioonideks, mis võtavad koormuse üle ja kannavad selle konstruktsiooni ümbritsevasse pinnasesse. Sel põhjusel ei sõltu konstruktsiooni tugevus mitte ainult teraslehe parameetritest, vaid ka pinnase füüsikalistest ja mehaanilistest omadustest. Kirjanduses nimetatakse seda tüüpi konstruktsioone teras-pinnase komposiitsildadeks, mille sildeulatus võib ulatuda 30 meetrini või rohkemgi.
NovaCori terasest spiraalne gofreeritud veemahuti on suurepärane alternatiiv seni turul olnud sarnastele toodetele. NovaCor mahutit saab kasutada mitmel erineval otstarbel: sise- ja välistingimustes tulekustutusena, vihma kogumises, vooluhulga reguleerimises või isegi erandjuhtudel - olmereovee kogumises ning õliseparaatoritena.
Geosünteetilised materjalid on sünteetilisest kiust tooted, mis on valmistatud erinevatest toorainetest ja millel on äärmiselt laialdased võimalused nende rakendamiseks teede- ja tsiviilehituse valdkondades. Nad on oma olemuselt loodud töötama koostöös pinnasega. Geosünteetika eesmärk on parandada pinnase mehaanilisi ja / või hüdraulilisi omadusi ning anda konstruktsioonile täiendavat tugevust, stabiilsust, kasutusiga ja vastupidavust. Geosünteetiliste materjalide kasutamine võimaldab vältida suuremahulisi pinnase- või betooni paigaldustöid ning samal ajal aitab oluliselt vähendada atmosfääri eralduva CO2 heitkogust.
Tugiseinad on tugikonstruktsioonid, mis on mõeldud vastu võtma pinnase mõju ja koormusi maastiku järsu tõusmise korral. Tugiseinu on võimalik teha gabioonidest või pinnasesse ankurdatud tugiseina lahendustest (MSEW-geovõrkudega stabiliseeritud tugisein). Pinnasesse ankurdatud tugiseinad võivad olla väga kõrged ja taluda suuri koormusi, andes konstruktsioonile vajaliku tugevuse ja stabiilsuse ning tagades konstruktsioonile vajaliku vastupidavuse. Tugiseinad ei ole tundlikud ebaühtlaste aluse deformatsioonide suhtes.
Seda tüüpi tugiseinte kasutamine võimaldab vältida suuri betooni paigaldustöid, säästes seeläbi oluliselt paigalduskulusid ning samas võimaldavad need oluliselt vähendada atmosfääri paisatava CO2 hulka.
Piirdeaiasüsteemid on loodud privaatsuse säilitamiseks, turvalisuse tagamiseks või metsloomade eest kaitsmiseks. Piirdesüsteem koosneb sellistest elementidest nagu postid, aiavõrk ning väravad. Vajadusel saab aia ülemisele osale paigaldada okastraadi, et tagada kaitset üle ronimise eest. Sellised piirdesüsteemid võivad olla betoonpostidega või metallankrutele kinnitatud postidega. Piirdeaedade süsteeme võib kasutada tee, krundi või kompleksi tarastamiseks, mis koosneb paljudest elementidest. Nagu nt. lisakaitsetega ronimise vastu, mis on mõeldud riikliku tähtsusega või militaarotstarbeliste objektide jaoks.
Tegemist on välistingimustes kasutatavate insenervõrkude süsteemiga, mis on mõeldud vihmavee kogumiseks ja ärajuhtimiseks. Süsteem koosneb plasttorudest (PVC, PP või PE), plastkaevudest ja malmist kaevuluukidest. Antud süsteem on mõeldud erinevatelt pindadelt vihmavee kogumiseks ja selle juhtimiseks ühisesse vihmaveekollektorisse. See süsteem mitte ainult ei aita kaasa tõhusale vihmavee kogumisele, vaid tagab ka vee ohutu ja korrapärase ärajuhtimise. Plastkomponente on lihtne transportida, need on korrosioonikindlad ja neil on pikk kasutusiga.